Alle fodboldtrænere i GIF Gram har fået nyt træner tøj,

så nu er de klar til den nye sæson

Fodboldsæsonen 2018/2019

Små Fødder:
(Årgang 2011 og yngre)
Træner Heidi Frahm Hansen – mobil: 23967388 – heidi@grammurer.d
Hjælpetræner Anne S. & Pernille K.
Træner hver tirsdag kl. 17.00-19.45 v/ Vandtårnet
Opstart Maj mdr.
Årligt kontingent kr. 400,-

U8-Drenge/Piger
(Årgang 2010)
Træner Hans Schmidt – mobil: 23334472 – ls@tobidan.dk
Træningstider: Info følger
Opstart: Info følger
Årligt kontingent kr. 400,-

U9-Drenge/Piger
(Årgang 2019)
Træner Bruno Helenius – mobil: 23635424 – brunohelenius76@gmail.com
Hjælpetræner Christian A
Træner hver mandag kl. 16.30-17.45 v/lægehuset
Opstart: 9.april
Årligt kontingent kr. 500,-

U10-Drenge
(Årgang 2019)Træner Allan Severin – mobil: 40204475 – allanseverin@gmail.com
Træner Jesper Sejrup – mobil: 20745459 – jespersejrup74@gmail.com
Træner Michael Hansen – mobil: 51203086 – mhansen@grambynet.dk
Træner hver tirsdag kl. 16.45-18.00 v/Lægehuset
Opstart: Er startet
Årligt kontingent kr. 500,-

U11-Piger
(Årgang 2007)
Træner Heidi Rasmussen – mobil: 20279958 – dronning.heidi@live.dk
Hjælpetræner Willliam R.
Træner hver torsdag kl. 17.30-18.45 på Lundekobbel
Opstart 5. april
Årligt kontingent kr. 550,-

U11-Drenge
(Årgang 2007)
Træner Claus Riggelsen – mobil: 20472474 – Riggelsen@grambynet.dk
Træner Morten Hye – mobil: 23327301 – koiohye@gmail.com
Træner hver tirsdag & torsdag kl. 17.30-19.00 i Gram & Fole
Opstart: Er startet
Årligt kontingent kr. 550,-
Holdet er et samarbejde med Fole IF

U12-Piger
(Årgang 2006)
Træner Allan & Jette Severin – mobil: 21494521 – jettesolbekseverin@gmail.dk
Træner hver torsdag kl. 17.30-18.45 på Lundekobbel
Opstart 5. april
Årligt kontingent kr. 550,-

U12-drenge
(Årgang 2006)
Træner Poul Erik Fogh – mobil: 51329703 – linpo@grambynet.dk
Hjælpetræner Nicklas Fogh
Træner hver mandag kl. på Lundekobbel
Opstart 26. april
Årligt kontingent kr. 550,-

U14/15-Piger
(Årgang 2003/04)
Træner Mads Bruhn – mobil: 21765605 – mads.bruhn@hotmail.com
Træner Anders Emil Bøje Jensen – mobil: 40170172
Træner hver mandag & torsdag kl. 17.00-18.30 i Rødding
Opstart: Er startet
Årligt kontingent kr. 650,-
Holdet er et samarbejde med Rødding IF og Arnum IF

U14-Drenge
(Årgang 2004/05)
Træner Jan Sørensen – mobil: 25369377 – tjornebakken38@gmail.com
Træner Holger Sørensen – mobil: 29653762
Træner Dorte
Træner hver mandag & onsdag kl. 18.00-19.30 i Gram & Toftlund
Opstart: Er startet
Årligt kontingent kr. 650,-
Holdet er et samarbejde med Toftlund IF

U16/17-Drenge
(Årgang 2001/02/03
Træner Ole Asmussen – mobil: 74820566/30869866 – oleasmussen@mail.dk
Træner Lars Rasmussen – mobil: 40956515 – larsras1972@gmail.com
Træner hver mandag i Gram & torsdag i Toftlund kl. 19.00-20.30
Opstart: Er startet
Årligt kontingent kr. 650,-
Holdet er et samarbejde med Toftlund IF

U19-Drenge
(Årgang 1998/99/2000)
Træner Peter Bruhn – mobil: 22314247 – peterharrybruhn@gmail.com
Træner hver tirsdag & torsdag kl. 19.00-20.30 I Rødding
Opstart: Er startet
Årligt kontingent kr. 650,-
Holdet er et samarbejde med Rødding IF og Arnum IF